UEFA’dan Halis Özkahya’ya görev « Sıradaki Haber

28 Eylül 2022 - 00:34

UEFA’dan Halis Özkahya’ya görev

FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde 10 Ekim Perşembe günü Letonya ile Polonya arasında oynanacak müsabakada düdük çalacak.

UEFA’dan Halis Özkahya’ya görev
Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 15:48

10 views

FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde 10 Ekim Perşembe günü Letonya ile Polonya arasında oynanacak müsabakayı yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Letonya’nın başkenti Riga’da Daugava Stadı’nda TSİ 21.45’te oynanacak müsabakada, Halis Özkahya’nın yardımcılıklarını Kemal Yılmaz ve Ceyhun Sesigüzel yapacak.

Müsabakanın dördüncü hakemi ise Hüseyin Göçek olacak.

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 7 7 16
2 Galatasaray 7 4 16
3 Medipol Başakşehir 6 9 14
4 Beşiktaş 7 6 14
5 arabam.com Konyaspor 7 6 14
6 Fenerbahçe 6 14 13
7 Trabzonspor 7 1 13
8 Yukatel Kayserispor 7 4 12
9 Gaziantep FK 7 3 11
10 Kasımpaşa 7 -8 9
11 Corendon Alanyaspor 7 -5 8
12 Bitexen Giresunspor 6 -3 7
13 VavaCars Fatih Karagümrük 6 -2 6
14 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
15 İstanbulspor 6 -6 5
16 MKE Ankaragücü 6 -5 4
17 Demir Grup Sivasspor 7 -6 4
18 HangiKredi Ümraniyespor 7 -5 2
19 Atakaş Hatayspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 6 3 13
2 Bodrumspor 6 5 11
3 Ankara Keçiörengücü 6 2 11
4 Boluspor 5 2 10
5 Beyçimento Bandırmaspor 5 1 10
6 Sakaryaspor 6 2 9
7 Yılport Samsunspor 6 2 9
8 Pendikspor Futbol 6 1 9
9 Manisa FK 5 1 8
10 Tuzlaspor 6 0 8
11 Göztepe 6 0 8
12 Adanaspor 6 1 7
13 Çaykur Rizespor 5 2 6
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Altay 6 -3 5
16 Altınordu 5 -3 3
17 Erzurumspor FK 5 -4 3
18 Yeni Malatyaspor 6 -7 3
19 Altaş Denizlispor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Anagold 24Erzincanspor 5 5 13
3 Menemen FK 6 1 12
4 Bitexen Düzcespor 5 4 10
5 Hes İlaç Afyonspor 5 3 10
6 Şanlıurfaspor 6 3 10
7 Amed Sportif Faaliyetler 6 2 9
8 Batman Petrolspor 5 1 9
9 Somaspor 6 1 8
10 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 6 0 8
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 7
12 Esenler Erokspor 6 -1 7
13 Bursaspor 5 3 6
14 İnegölspor 5 2 6
15 Isparta 32 Spor 6 -2 6
16 Ankaraspor 6 -3 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 6 -6 3
18 Sivas Belediyespor 6 -11 2
19 Bayburt Özel İdarespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 6 5 15
2 TECO Karacabey Belediyespor 6 6 12
3 Kocaelispor 6 5 12
4 Serik Belediyespor 6 4 10
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 6 3 10
6 Bucaspor 1928 6 2 10
7 Silahtaroğlu Vanspor FK 6 2 9
8 Ankara Demirspor 6 2 9
9 1461 Trabzon FK 6 1 9
10 Fethiyespor 6 0 9
11 Etimesgut Belediyespor 6 3 8
12 GMG Kastamonuspor 6 0 8
13 Sarıyer 6 0 7
14 Weecoins Kırklarelispor 6 0 7
15 Adıyaman FK 6 -2 5
16 Kırşehir Futbol SK 6 -4 4
17 Baynet İnşaat Balıkesirspor 6 -5 4
18 Diyarbekirspor 6 -7 4
19 Uşakspor A.Ş. 6 -7 3
20 Pazarspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0