Kuzey Yıldızı 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? SHOW TV Kuzey Yıldızı 60. bölüm izle, son (56) bölüm full izle! « Sıradaki Haber

20 Haziran 2024 - 21:20

Kuzey Yıldızı 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? SHOW TV Kuzey Yıldızı 60. bölüm izle, son (56) bölüm full izle!

Kuzey Yıldızı 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? SHOW TV Kuzey Yıldızı 60. bölüm izle, son (56) bölüm full izle!
Son Güncelleme :

20 Nisan 2021 - 15:09

81 views

Kuzey Yıldızı 60. bölüm izle! Kuzey Yıldızı 60. bölüm tamamı izle! Show TV ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı 36. bölüm seyret! Kuzey Yıldızı 60. bölüm tek parça izle! Kuzey Yıldızı 60. bölüm tamamı izle! Kuzey Yıldızı 56. son bölüm izle. Kuzey Yıldızı son bölüm izle. Kuzey Yıldızı 60. bölüm tamamı izle.

KUZEY YILDIZI 61. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuzey Yıldızı dizisi SHOW TV ekranlarında bu akşam 60. bölümüyle yayınlandı. Dizi severler heyecan dolu 60. bölümün ardından şimdi de Kuzey Yıldızı 61. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kuzey Yıldızı 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kuzey Yıldızı 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Kuzey Yıldızı 61. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

KUZEY YILDIZI 60. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yorgun aşıklarımız, tüm zorlukları geride bırakıp mutlu bir sayfa açmışlardır. Artık tüm küskünleri barıştırmak, başkalarına da yardım etmek istemektedirler. Yorgun aşıklarımız, tüm zorlukları geride bırakıp mutlu bir sayfa açmışlardır. Artık tüm küskünleri barıştırmak, başkalarına da yardım etmek istemektedirler. Yıldız, hem çiçeği burnunda bir anne olarak, hem de yaşadıkları onca şeyden sonra mutluluklarının bozulmasından delicesine korkmaktadır. Artık mutluluğun tadını çıkarmak istemektedir. Bir yanında Kuzey, bir yanında Güney, dünyanın en mutlu kadınıdır artık. Tek dileği, bu mutluluğun göz açıp kapanıncaya kadar sürmemesidir.

KUZEY YILDIZI’NIN KONUSU

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.