Küçükçekmece cinayetinde kan donduran detaylar: Annesinin bacağını kesip etlerini bıçakla kemikten ayırmış « Sıradaki Haber

29 Kasım 2023 - 20:54

Küçükçekmece cinayetinde kan donduran detaylar: Annesinin bacağını kesip etlerini bıçakla kemikten ayırmış

Küçükçekmece’de Sevilay Palabıyık’ın kızı Tuğçe S. tarafından vahşice öldürülmesi olayına ilişkin kan donduran detaylar ortaya çıktı. Tuğçe S.’nin, annesinin başını keserek su dolu tencereye koyduğu, sol bacağını kesip etlerini bıçakla sıyırdığı belirlendi.

Küçükçekmece cinayetinde kan donduran detaylar: Annesinin bacağını kesip etlerini bıçakla kemikten ayırmış
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2021 - 18:06

186 views

Küçükçekmece’de yaşanan olayda Tuğçe S. (35), tartıştığı annesi Sevilay Palabıyık’ın (67) başını satırla keserek öldürmüş, polis ekiplerince kısa sürede yakalanmıştı. Kan donduran olaya ait yeni detaylar ortaya çıktı.Bacağını kesip, etlerini leğene koymuş4 yıl önce şizofreni tanısı konulduğu ancak tedavi olmayı reddettiği öğrenilen Tuğçe S.’nin tartıştığı annesini satırla öldürdükten sonra başını kesip mutfaktaki bir tencerenin içine koyduğu, daha sonra da tencerenin içini suyla doldurduğu belirlendi. Tuğçe S.’nin daha sonra annesinin sol bacağını kestiği, bacağındaki etleri kemiklerinden sıyırıp bir leğenin içine koyduğu ortaya çıktı.

www.siradakihaber.net